Bérmálkozók lelki napja

Kedves bérmálkozásra készülő fiatalok! Kedves Szülők!!

Szeretettel várunk minden bérmálkozásra készülő fiatalt, a szentség felvételére felkészítő lelkigyakorlatos napra. A lelkigyakorlat célja, hogy a fiatalok alapos felkészülés után kaphassák meg a Szentlélek ajándékát, és válhassanak egyházközösségünk nagykorú keresztény tagjaivá.

A felkészítő lelki nap időpontja: 2022.05.28. 10-20 óráig

Helye: Ravazdi Szent Márton Plébánia, (9091 Ravazd, Fő u. 10.)

Gazdag programmal készülünk fiataljaink számára, melyben helyet kapott néhány fontos, a szentség felvételének előkészítését szolgáló téma közös feldolgozása, játék, kézműves foglalkozás, zene és éneklés, valamint közös ima.

Amit a leendő bérmálkozók mindenképpen hozzanak magukkal: jókedv, nyitottság, kulacs és kényelmes öltözék.

  • A nap zárása a 19 órakor kezdődő szentmise Ravazdon, melynek keretében sor kerül a harmadik, egyben utolsó beavatási szertartásra is. A bérmálási vizsga és a szertartás próba időpontjáról később küldünk értesítést.
  • A nap folyamán a fiatalokat a Szent Márton Plébánia lelkes csapata kétszeri étkezéssel látja vendégül (meleg ebéd, uzsonna).
  • Bérmálás kapcsán felmerülő költségek fedezésére (templom díszítés, fotós, stb.) 5000 ft-t szedünk.
  • A varsányi gyerekek Ravazdra való átjutásában és a hazajutásban kérjük a szülők szíves segítségét. Előre is köszönjük!

Kapcsolattartó: Hutvágner Kamilla (+3630/4830205)

Szeretettel és izgalommal várjuk Fiataljainkat: Arnold atya és munkatársai

A bérmálkozással kapcsolatos részletekért ide kattintva lehet tájékozdni.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük