Zarándoklat

Szent Rita és Szent Benedek nyomdokain: közép-olaszországi zarándoklat

Igen, egy újabb felejthetetlen élményt készítettünk elő Önnek és partnerének. A közös kirándulások, a közös utazások, az együtt átélt lelki élmények… mind összehoznak bennünket és megerősítik kapcsolatainkat.

Ezúttal Szent Rita és Szent Benedek nyomdokain szervezünk zarándoklatot 2024. április 13 és 16 között Olaszországba, a festői szépségű Cascia-ba (Kása) és Norcia-ba (Norcsa). A zarándokút a Pannon Pilgrim utazásszervező iroda háttérszervezésével valósul meg, amely a tökéletes élmény átélése miatt elengedhetetlen.

A zarándoklat lelki vezetője: Hortobágyi Arnold atya

Tudnivalók és részletek az utazásról:

Jelentkezni Babos Gábornál tudtok a 06-70-55-40-169-es telefonszámon.

Zarándokutat is lehet ajándékozni. Gondoljatok erre karácsony előtt, amikor értékes ajándékot keresek szeretteiteknek.

Még több információért klikk ide:

Szent Rita és Szent Benedek nyomdokain: közép-olaszországi zarándoklat | Pannon Pilgrim

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük