Adományozás

Tudtad, hogy jó tetteink mennyire képesek megváltoztatni a világot, amelyben mindenki boldogulni akar?

Támogass bennünket, hogy mi is támogathassunk másokat. Tegyünk valami jót közösen! Minden hónap utolsó hétvégéjén az istentiszteletek alkalmain adománygyűjtést tartunk egy jó cél érdekében. Egy családot, amelyben egyedül maradtak a gyermekek, mert balesetben meghalt az édesapa, vagy egy szervezetet, amely fogyatékkal élő gyerekek élményterápiás kezelésére jött létre, vagy egy intézményt, amely hozzásegíti hajléktalan embertársainkat a mindennapi ételhez…

Ez a mi közös társadalmi felelősségvállalásunk. Csak egyszerűen gyere el a misére és dobd be adományodat a perselybe. Vagy ha nem tudsz eljönni, akkor utald át bankszámlánkra.

Plébánia: Szent Márton Plébánia, Ravazd
Bankszámlaszáma: 59300247-11011918

Plébánia: Szent Péter és Pál Plébánia, Bakonypéterd
Bankszámlaszáma: 59300302–10008731

Plébánia: Alexandriai Szent Katalin Plébánia, Lázi
Bankszámla száma: 59300302–10001057

Plébánia: Szent Adalbert Plébánia, Veszprémvarsány
Bankszámlaszáma: 59300302–10000489

Ha nem tudsz adományozni, akkor mondj el Isten előtt egy imát valakiért, vagy gondolatban küldj neki egy áldást, hogy élete jóra forduljon. Hidd el, jóságod minden apró morzsájára szüksége van a világnak.

“Jézus Krisztus bár gazdag volt, értetek szegény lett, hogy szegénysége által meggazdagodjatok.” ()

Az adományozás részleteiről (Klikk ide)

Az egyházközségek összesített gyűjtései (Klikk ide)

Plébániák gazdálkodása (Zárszámadás)

Üvegzseb 2015

Üvegzseb 2016

Üvegzseb 2017

Üvegzseb 2018

Üvegzseb 2019

Üvegzseb 2020 ————————————

Üvegzseb 2021 ————————————

Zárszámadás_Költségvetés_2021_4plebania_lázi

Üvegzseb 2022 ————————————


Üvegzseb 2023 ————————————

Adományozás

https://www.facebook.com/sodelorean/videos/10153073058294767/

 

Ugye, milyen megdöbbentő, hogy jó tetteink mennyire képesek megváltoztatni a világot, amelyben mindenki boldogulni akar?

Támogass bennünket, hogy mi is támogathassunk másokat. Minden hónap utolsó hétvégéjén az istentiszteletek alkalmain adománygyűjtést tartunk egy jó cél érdekében. Egy családot, amelyben egyedül maradtak a gyermekek, mert balesetben meghalt az édesapa, vagy egy szervezetet, amely fogyatékkal élő gyerekek élményterápiás kezelésére jött létre, vagy egy intézményt, amely hozzásegíti hajléktalan embertársainkat a mindennapi ételhez…

Ez a mi közös társadalmi felelősségvállalásunk. Csak egyszerűen gyere el a misére és dobd be adományodat a perselybe. Vagy ha nem tudsz eljönni, akkor utald át bankszámlánkra vagy ad fel sárga csekken. A részletekről alább tájékozódhatsz. Biztos lehetsz benne, elszámolunk az adományokról és bízhatsz benne, jó helyre kerül a felajánlott összeged!

Ha nem tudsz adományozni, akkor mondj el Isten előtt egy imát valakiért, vagy gondolatban küldj neki egy áldást, hogy élete jóra forduljon. Hidd el, jóságod minden apró morzsájára szüksége van a világnak.

“Jézus Krisztus bár gazdag volt, értetek szegény lett, hogy szegénysége által meggazdagodjatok.” ()

Az adományozás részleteiről (Klikk ide)

Az egyházközségek összesített gyűjtései (Klikk ide)

Zárszámadás/Költségvetés (Klikk ide)

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük