Ügyintézés a plébánián

Egyházközségi üzemeltetésű temetőinkben utána nézhet az a sírhely nyilvántartásnak, megkeresheti elhunyt szerettei sírhelyeit, és rendezheti a sírhelymegváltást.​

Munkatársaink segítenek Önnek a plébániák anyakönyveiből összeállítani családfáját. A Digitális Anyakönyv alapján állítjuk ki a szükséges igazolásokat a szentségek felvételénél. Várjuk!​

A Digitális Jólét Program keretében hátteret adunk Önnek ügyei intézéshez. Megmutatjuk, hogy a digitális eszközök hogyan tárják szélesre Ön előtt a világot. Ha kíváncsi a részletekre, akkor klikk ide!

Gyönyörű urnakápolnát alakítottunk ki a veszprémvarsányi templom megszentelt falai között azok számára, akik nálunk várják a feltámadást. Térjen be hozzánk és egyeztessen a részletekről.