Nyár végi koncert Varsányban

Szeretettel várunk mindenkit augusztus 25-én, vasárnap 17 órára a veszprémvarsányi templomba nyár végi koncertünkre. Az előadóművészek:  Héjja Bella Emerencia Junior Príma Díjas és többszörös aranyminősítéssel rendelkező népdalénekes és tárogató művész. Műsorában Kodály Zoltán és Bartók Béla népdalfeldolgozásalt szólaltatja meg. Zongorán kísér Elischer Balázs orgonaművész.

KONCERTINFÓ

  • A koncerten való részvétel ingyenes.
  • Adományokat a veszprémvarsányi templom kulturális programjainak szervezésére elfogadunk.
  • A koncertről fénykép és hangfelvétel készül. A jelenlévők hozzájárulnak ahhoz, hogy a róluk készült felvételek a Márton-harang c. egyházközségi lapban megjelenhetnek.

MŰVÉSZINFÓ

  • Héjja Bella Emerencia
  • Elischer Balázs

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük