Szent Márton Napközis Tábor

Szent Márton Napközis tábor idén is a ravazdi plébánián

 

Kedves Szülők és kedves Gyerekek!

Szeretettel hívunk minden 7-16 év közötti gyermeket nyári napközis táborunkba Ravazdra. A tábor időtartama alatt a korábbi évekhez hasonlóan sok színes és mozgalmas programmal szeretnénk gazdagítani a gyerekek nyári élményeit. A tábor programjai között szerepel autóbuszos kirándulás, mini zarándoklat, sütés-főzés, kézműves foglalkozás, közös filmnézés, éneklés, sok-sok játék és jókedv.

A tábor időpontja:
2022. augusztus 14–19., hétfőtől péntekig, naponta 8.00-16.00

A tábor önköltsége:
12.500,- HUF/fő, testvérkedvezménnyel 10.500,- HUF/fő

Jelentkezési határidő:
2022. június 30. (a jelentkezés sorrendjébe töltjük fel a létszámot)
A jelentkezési lapokat misék után a templom sekrestyéjében,
hittanórákon lehet leadni.

Kapcsolattartó:
Hutvágner Kamilla (Mobil: 30/483 0205)

 

A megszokottól eltérően vasárnap lesz a tábor első napja, melynek keretében szentmisével és a Mária-kápolna átadásával indulnának a programok. – A tábor során a gyerekek kapnak ebédet, tízórait és uzsonnát. – A tábor ideje alatt biztosított a gyermekek teljes őrzése, felügyelete a programot szervező felnőttek által. – A kedvező ár pályázati támogatásnak köszönhető!

Szeretettel várunk mindenkit: Arnold atya és szervezőtársai