Egynapos balcsizás

A programról

Tisztelt Szülők! Kedves Hittanosok! Kedves Ministránsok! Egyházközségeink hűséges ministránsai és hittanosai számára egynapos balatonfüredi jutalomkirándulást szervezünk. Az utazás és a strandbelépő költségeit az egyházközségek fedezik, a szülőknek mindössze a szükséges ételcsomagról, innivalóról és a strandoláshoz szükséges dolgokról kell gondoskodnia. Lehetőség lesz a strandolás mellett más programokon való részvételre is. A gyerekekkel felnőtt kísérők is lesznek a nap folyamán.

Jelentkezési határidő: július 10.

A jelentkezés módja: A jelentkezni lap leadásával lehet jelentkezni.

A kirándulás időpontja: július 13, szombat

Indulás: 8.00 Lázi buszforduló – 8.15 Ravazd, faluház – 8.20 Bakonypéterd 82-es melletti buszmegálló – 8.30 Veszprémvarsány, Korona étterem

Hazaérkezés: kb. 18.00 órakor

A jelentkezés feltételei

1. A jelentkezés regisztrációhoz kötött, amelyben az alábbi adatokat kell megadni: név, lakcím, taj-szám, e-mail cím, mobil telefon szám. Kiskorú résztvevő esetén szülő engedély kitöltése szükséges.
  2. A jelentkezők elfogadják, hogy a plébánia az adataikat tárolja és kizárólag programszervezés céljából felhasználja.
  3. A jelentkezők elfogadják, hogy a program során róluk készült felvételeket a 4plebania.hu weboldalon és a Márton-harang újságban közzé tesszük.

Letölthető anyagok

Akik 2018-ban részt vettek a Balaton-parti programon