Egyházmegyei Ministráns Nap

Kedves Ministránsok! Kedves Hittanosok!
Kedves Szülők!

Szeretettel hívunk minden 7 és 16 év közötti gyermeket a nagy tavaszi ministráns zarándoklatra, amely harmadik alkalommal várja elsősorban az oltár szolgálatában álló hűséges ministránsokat és azokat, akik bármilyen szolgálattal (felolvasás, sekrestyei szolgálat, közösségi szolgálat, éneklés) részt vesztenek a plébánia életében. Ezúttal – felekezettől függetlenül – azok a gyerekek és fiatalok is velünk tarthatnak, akik hittanosaink.

A kirándulás során nagyon izgalmas helyekre fogunk ellátogatni:

• a Gyermelyi tésztagyár és malom megtekintése, izgalmas körbevezetéssel
  • Péliföldszentkereszten időzünk hosszasabban Szalézi Rendház és Gerecse Naturpark területén, túrázással, interaktív foglalkozással
  • a napot szentmisével zárjuk (helyszín szervezés alatt)
  • Közösen ebédelünk

Jelentkezés infók:

A kirándulás időpontja: 2023. április 11-én, (Húsvét utáni kedd – iskolaszünet!)

Indulás: Ravazd, Faluház, Útkereszteződésnél) reggel, 7 órakor különjáratú autóbusszal, (A felszállási hely jelentkezők függvényében módosítható)

Visszaérkezés: A nem túl késői esti órákban.

Részvételi díj: 7000,- HUF/Fő, mely tartalmazza az ebéd, belépők és utazási költséget.

Jelentkezési határidő: 2023. március 27. A jelentkezés sorrendjébe töltjük fel a létszámot.

Jelentkezés: A jelentkezési lapokat misék után a templom sekrestyéjében lehet leadni, névvel ellátott borítékban, a részvételi díjjal együtt.

FONTOS!

• Minden jelentkező számára kedvezményt biztosít a saját plébániája! (Kérjük, keresd fel ezzel kapcsolatban a plébánosatyát!)
  • A 4plébánia támogatásával programfüzetet kap minden utazó és a gyermekeknek meglepetés finomsággal készülünk!
  • Kérjük, hogy a gyerekek hozzanak magukkal innivalót, hidegélelmet (a megrendelt ebéd mellé), szájmaszkot, esőkabátot.

Szeretettel várjuk a jelentkezéseteket!

Hortobágyi Arnold atya ministránsreferens – 06 (30) 920 22 46

Viszló Andrea hitoktató – 06 (70) 770 97 50