1%

Plébániai közösségeinkben olyan hívek élnek, akik szívükön hordják az egyházközség életét. Minden korosztályban vannak olyan családok, akik aktívan tesznek a közösségért – meséli Arnold atya, aki négy település plébánosa. Mi, bencés szerzetesek egész életünkben egymás mellett elköteleződve keressük és követjük Krisztust. A bencés lelkiséget, a közösség élményét és tapasztalatát a liturgiákkal, a különböző programokkal, a lelkipásztori gondoskodásunkkal plébániáikon is igyekszünk jelenvalóvá tenni. Ez a közösség az, amely megtart, ha nekünk magunknak nem lenne rá erőnk. Egy hely, ahol Isten köztünk jár.
Kérjük adója 1 százalékával támogassa a Pannonhalmi Főapátsághoz tartozó plébániák sokszínű, közösségépítő szolgálatát!

Pannonhalmi Főapátság Közhasznú Alapítvány

Adószám: 18535796 – 1 – 08