Liturgia

Ebben a menüpontban az egyházi év ünnepkörei mentén használatos szertartások szövegeit találod, legyen az vízszentelés, kenyéráldás vagy egy új beruházás megáldása.

Erre az oldalra a vasárnapi szentmisékhez készített liturgikus ének-összeállítást gyűjtöttük össze. A folyamatosan frissülő tartalom szeretne a közösségben ünnepelt szentmiséhez igazi segítség lenni.

Az egyházi év ünnepköreit, szentek ünnepeit és az olvasmányrendjét találod itt. A PDF-ben letölthető direktórium és igenaptár támogatást nyújt a liturgiát végző papnak és az abba bekapcsolódó résztvevőknek egyaránt.

Az egyház megszentelt imádságait találod itt, amelyek személyes imádságaiddá is válhatnak. Alkalmasak a közösségi imádkozás vagy az egyéni imádság alkalmaira is.

Itt spirituális kiadványokat találsz PDF formátumban. Kedvedre válogathatsz különféle témákban, legyen az imádság, meditáció.