Forráspont

Kedves Fiatalok!

Szeretettel hívunk benneteket a Forráspont ifjúsági fesztiválra, Budapestre, a BOK csarnokba, ahol a zenés dicsőítésen, tanúságtételen, szentségimádáson és egy csodálatos szentmisén vehetsz részt fiatalok közösségében megtapasztalva, hogy Jézus Krisztus az Úr.

Kiket várunk? Elsősorban a 14 és 30 év közötti fiatalokat várjuk az eseményre.

A rendezvény ideje: 2022. szeptember 17, szombat, 15-20 óráig.

Helyszín: BOK csarnok, Budapest

Költségek: 5.000,- HUF/fő, mely tartalmazza a különjáratú autóbusz utazási költségeit.

Belépés: ingyenes

Jelentkezési határidő: 2022. szeptember 14. szerda

A részvétel feltétele: Kérjük, töltsd ki a lent található Google-űrlapot. Jelentkezésed csak a költségek befizetésével lesz érvényes, ezért kérjük, a részvételi díjat egy neveddel ellátott lezárt borítékban add át a szervezőknek.

Fel- és leszállási lehetőségek

11.30 Veszprémvarsány, Korona vendéglő

11.45 Ravazd, Faluház

12.00 Pannonhalma, Főapátság

12.20 Az M1 autópálya 82. főút felőli felhajtójánál, Budapest irányába lévő kútnál.

FONTOS: A leszállás ugyanezen helyszíneken lehetséges.

Mit hozzak magammal? Mit kell tudnom még?

• Legyenek nálad a személyes okmányaid!
  • Hozz magaddal az útra étel és italt!
  • Gondoskodj arról, hogy a délutáni felszállás és az éjszakai leszállás helyszínéről hogyan jutsz haza!
  • A beléptetésnél számíts arra, hogy esetleg szigorúbb szabályokkal találkozol, ezért ne legyen nálad szúró, vágó vagy bármilyen biztonsági szempontból veszélyesnek megítélt tárgy!
  • A világjárvány szabályozásai most nem köteleznek bennünket különösebb előkészületre, de számíts arra, hogy ha változás van, akkor alkalmazkodni tudj: például legyen nálad szájmaszk.
  • Legyen a telefonod feltöltve, hogy ha elkeveredsz a társaságtól, akkor hívni tudj bennünket!

FONTOS: Még több infóért kattins ide!

Mi várható a rendezvény után? A nagy létszám miatt lassan tudunk csak elindulni majd. Türelemmel és együtt maradva, egymásra figyelve hagyjuk el a rendezvény helyszínét és a számunkra kijelölt parkolóban várakozó buszhoz megyünk.

Szeretettel várják jelentkezésedet a szervezők:

Hortobágyi Arnold atya egyházmegyei ifjúsági referens
06 (30) 920 22 46              arnold@osb.hu

Viszló Andrea az egyházmegyei ifjúsági referens asszisztense
06 (70) 770 97 50               viszlo.andrea@osb.hu

Jelentkezés a Forráspontra, amely 2022. szeptember 17-én Budapesten lesz. (Már nem aktív!)