NEK

Kedves Testvérek! Üdvözöljük Önöket!
Kedves Testvérek! Üdvözöljük Önöket! Mindannyiunk számára nagy öröm, hogy a Hazánkban rendezett 52. Nemzet-közi Eucharisztikus Kongresszus (NEK) zárószentmiséjére Őszentsége Ferenc pápa is ellátogat. A katolikus világesemény szentmiséjén, amelyet 2021. szeptember 12-én, délelőtt 11 órakor Budapesten, a Hősök-terén együtt ünneplünk Ferenc pápával, Cirill főapát úr, a szerzetespapság, ministránsaink és egyház-megyénk hívei is jelen lesznek.
Arra kérjük Önt, hogy ha részt kíván venni egyénileg, családtagjaival, vagy közösségével egyházközsége szervezésében ezen a felejthetetlen ünnepi alkalmon, május 20-áig töltse ki a jelentkezési űrlapot (lásd alább!)
Regisztrálok a Nemzetközi Eukarisztikus Kongreszus záró szentmiséjére, amely egyben a pápalátogatás szentmiséje

A közeledő Nemzetközi Eukarisztikus Kongresszussal kapcsolatos (2020. szeptember 13-20.) információkat találja ezen az oldalon. Hamarosan hozzuk a részleteket. Addig is a NEK hivatalos honlapjáról ajánljuk figyelmébe a következőket:

Gyerekszáj a szentmiséről

A Missziós Keresztről: