Egyházmegyei Családnap

Szeretettel köszöntünk!
Örülünk, hogy ide találtál!

A továbbiakban szeretnénk segíteni abban, hogy jelentkezhess a családi napra és szeretnénk ellátni információkkal. Kérünk, fusd át gyorsan, az oldalt és légy képben, mit, hol találsz!

Helyszín és időpont

A családnap előadásainak valamint liturgiájának helyszíne a veszprémvarsányi Szent Adalbert Plébániatemplom, Kossuth L. u. 51. Az időpont: 2019. szeptember 28., szombat. (A részletes programot lásd alább!)

Kapcsolat a szervezőkkel

E-mail írása a szervezőknek
Szent Adalbert Plébánia, Veszprémvarsány, Kossuth L. u. 51.

+36 30 300 4059 (Horváthné Volf Mónika)
 Térkép és útvonal

Jelentkezés/regisztráció
Várjuk jelentkezésed szeptember 10-ig! A letöltött, majd kitöltött jelentkezési adatlapot kérjük eljuttatni a Központi Titkárságra (9090 Pannonhalma, Vár 1.)

Jelentkezési lap letöltése

Jelentkezésed történhet az alábbi regisztrációs űrlap kitöltésével is. Nincs más teendőd, csak kattints ide és add meg adataidat. A visszaigazoló levéllel elfogadtuk jelentkezésedet.

Regisztrációs űrlap kitöltése

• 9.00 Gyülekező, dicsőítés, imádság
  • 9.30 I. előadás (Tarjány Emőke)
  • 10.30 Szünet
  • 11.00 II. előadás (Tarjány Emőke)
  • 12.30 Ebéd (Korona vendéglő)
  • 14.00 Kiscsoportos foglalkozás, Reflexió
  • 15.00 Megosztás
  • 15.30 A missziós kereszt bemutatása
  • 16.00 Szentmise (Főcelebráns: Hortobágyi Cirill OSB)
  • 19.00 Taizei imaóra, virrasztás az egyházközségek imacsoportjaival
Programhelyszínek
  • Az előadás és a liturgia helyszíne a római katolikus templom.
  • A kézműves foglalkozások helyszíne a kultúrház (a faluközpont irányába a templomtól 150 m.) és a plébániaudvar (a templom mellett)
  • Az étkezés helye a Korona Vendéglő (A faluközpontban, a templomtól 300 m.)
  • A pelenkázó helye a plébániaépület szomszédságában lévő “Kántorlakás” hátsó épületrésze.
  • A csoportos megbeszélések helye: templom, plébániaépület, udvar
Gyermekfelügyelet

Az előadások alatt a gyermekeknek ingyenesen igénybe vehető kézműves programokat biztosítunk korosztályonként. A foglalkozások vezetőit az előadás megkezdése előtt bemutatjuk.

Missziós Kereszt ünneplése Veszprémvarsányban

Az 52. Nemzetközi Eukarisztikus Kongresszusra készülve a Kárpát-medencében körüljáró Missziós Keresztnek szeptember 27. (péntek) és 30. (hétfő) között a veszprémvarsányi plébániatemplom ad otthont. A kereszt ünneplésének programját ide kattintva találjátok!

Adománygyűjtés

A szentmise perselybevételét a Pannonhalmi Főapátság Karitász Szervezete téli családtámogatási programjaira fordítjuk.