Szentségimádás Iskolája

A Nemzetközi Eukarisztikus Kongresszusra (2020) készülve szeretettel várjuk a Szentségimádás Iskolája című lelkigyakorlatunkra, amelyet 12 hónapon át minden plébánián havi rendszerességgel tartunk meg az alábbi időpontokban:

Ravazd: a hónap első csütörtökén, 18.00-kor

Bakonypéterd: a hónap második csütörtökén, 18.00-kor

Lázi: minden hónap harmadik csütörtökén, 18.00-kor

Veszprémvarsány: minden hónap negyedik csütörtökén, 18.00-kor

IDŐPONTVÁLTOZÁS

November hónapban a szentföldi zarándoklat miatt Ravazdon november 5-én kedden, 18.00-kor, Bakonypéterden november 15-én pénteken tartjuk az összejövetelt.

A LELKIGYAKORLAT CÉLJA

Abban segít a lelkigyakorlaton hallott előadás és a szentségimádás, valamint a közös imádságos tapasztalat megosztása egymással, hogy imádkozó emberekké és imádkozó közösséggé formálódjunk, és elmélyítsük a Jézussal való személyes kapcsolatunkat.