72 óra önkéntesség

Szeretettel várjuk azokat, akik szeretnek önkénteskedni. Ezúttal két helyszínen fogjuk hasznossá tenni magunkat. 

Szeptember 12., szombat, 9.00., Ravazd

A templom előterét fogjuk szétbontani. Eltávolítjuk az évszázados szélfogókat, leverjük a vakolatot, hogy tavaszig száradjon a fal. Mindenkit étellel és finom itallal kínálunk a pihenőidőben. Ha tudsz jönni, kőműves kalapácsot, védőkesztyűt, és pormaszkot hozz magaddal. Egyenpólót osztunk azoknak, akik jelentkeztek.

Jelentkezni lehet: Arnold atyánál: 06-30-920-22-46

Szeptember 12., szombat, 90.00., Veszprémvarsány

A kiöregedett levendulatöveket fogjuk kivágni és elégetni a plébánia mögötti hatalmas kertben. A levendula újratelepítése novemberben folytatódik majd. Akik jönnek, hozzanak magukkal védőkesztyűt és pormaszkot. A munkásoknak innivalót és ennivalót biztosítunk. Ha minden igaz, lesz egyenpóló is azoknak, akik időben jelentkeztek.

Jelentkezni lehet: Horváthné Volf Mónikánál: 06-30-300-40-59

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük