Ökumenikus tanévzáró

Ökumenikus tanévzáró istentiszteletre hívjuk az iskolák tanárait és diákjait a veszprémvarsányi Szent Adalbert plébániatemplomba 2019. június 16-án, vasárnap délután 3 órára, hogy hálát adjunk Istennek az eltelt tanévért.

Az istentiszteletet vezető lelkészek: Hortobágyi Arnold OSB (házigazda), Gilicze Tamás református lelkész, Szakos Csaba evangélikus lelkész.

Az istentiszteleten gitárral és modern hangszerekkel kísért énekeket éneklünk.

A hálaadó istentisztelet után a plébániaudvarban grillezünk és kürtös kalácsot készítünk. Ha lehetséges, hozz magaddal annyi ételt/sütemény/innivalót, amennyivel egy másik embert jól tudsz lakatni. Mindenkire számítunk!

Szeretettel: Arnold atya és Mónika lelkipásztori asszisztens

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük