Ökumenikus tanévnyitó

Szeretettel várjuk az iskolákban tanuló diákokat és az őket tanító tanárokat, valamint az intézményvezetőket tanévkezdő ökumenikus istentiszteletünkre.

IDŐPONT: szeptember 14.-én, szombaton, 18.00.

HELYSZÍN: Veszprémvarsányi római katolikus templom.

LITURGIA: A tanévkezdő istentiszteleten római katolikus szertartás szerint megáldjuk a tanszereket és a jelenlévőket

LELKÉSZEK: Az istentiszteletet vezető lelkészek: Hortobágyi Arnold OSB (házigazda), Gilicze Tamás református lelkész, Szakos Csaba evangélikus lelkész.

ZENE: Az istentiszteleten gitárral és modern hangszerekkel kísért énekeket éneklünk.

AFTER: A hálaadó istentisztelet után a plébániaudvarban grillezünk és kürtös kalácsot készítünk. Ha lehetséges, hozz magaddal annyi ételt/sütemény/innivalót, amennyivel egy másik embert jól tudsz lakatni. Mindenkire számítunk!

Szeretettel: a szervezők

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük