Márton-harang

| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 |

Elindultunk…

2013 márciusában indítottuk útjára a Márton-harang-ot, amely egy információs és lelkiségi folyóirat a közösségek hírmagazinja. Azzal a szándékkal hoztuk létre, hogy az egyházközség híveit valamint a települések lakóit informálja az egyházközségekben zajló múltbéli és jövőbeli eseményekről. Szándékunk, hogy a havonta megjelenő családbarát folyóirat bevezessen az egyházi év ünnepeibe, bekapcsoljon a gyülekezet életébe, hasznos életvetési tanácsokkal lássa el az olvasót. Érezhető benne az a gondoskodás, amely egymás iránt él bennünk. Ez a lap szeretetből született.

A folyóiratokat havonta a 4 bencés plébánián belül közel 1200 család veheti kézbe postaládájából ingyenesen. A környezettudatosság nevében még több családhoz jut el kiadványunk azáltal, hogy elektronikus formában is olvasható. Nincs más dolga, csak annyi, hogy az oldal tetején rákattint a kiválasztott évfolyamra, majd kiválasztja a kívánt számot, és máris olvashatja kiadványunkat.

hogyan