Márton-harang 2017 (5. évfolyam)

Márton Harang 2017., 5-6. évfolyam, 54-55. szám

Urunk, fordítsd az apák szívét fiaik felé – Megtenni az első lépést – A Pannonhalmi Főapátság szerzetesközösségének közleménye a pannonhalmi főapát választásáról – Jézus József karjaiban – Látni a mindennapok fényét – Virágot Katalinnak – A reformáció a mi ünnepünk is – Szent Erzsébet nap Kismegyeren


Márton Harang 2017., 5. évfolyam, 53. szám

Beléd hullott az Isten magvetése. – Átadható-e a hit? – A csatkai Szűzanya
hazavárja gyermekeit – Konyhaillatú liturgia – Szentlélekhívó tanévkezdés
plébániáinkon. Megőőőrülünk. – Hogyan tesz egészségesebbé,
ha valaki megölel? – Őszi túra Bakonybélben az elsőáldozókkal – Fiatal egyház Nagymaroson – Szent Erzsébet betege


Márton-harang 2017., 5. évfolyam, 52. szám

Arnold atya: Az élet mindig kérdez tőlünk – Aranyszájú Szent János: A bűnbocsánat öt útja – Könyörgés a Szentlélekhez – Az 52. Nemzetközi Eukarisztikus Kongresszus meghirdetése – Csak egy miatyánkot… – Házunk táján történt – Programajánló


Márton-harang 2017., 5. évfolyam, 51. szám

A hit dala. Kopt keresztények válasza a gyilkos terrorra – Segíteni voltunk. Bérmálkozásra készülő fiatalok beszámolója – Látni a sebeken keresztül. Feltámadás utáni elmélkedés – Búcsúzunk, de nem felejtünk! Búcsúzunk a Forró házaspártól – Fejlesztések a plébániákon. Tájékoztatás a beruházásokról


Márton-harang 2017. 5. évfolyam, 50. szám

Bennem a feltámadás csodája. Hortobágyi Arnold atya – A szentség egészséges. Böjti beszélgetés Pál Ferenc atyával – Szent Albert püspök és vértanú – Erdélyi útinapló. Viszló Lászlóné Andrea – „viseljétek el egymást szeretettel…” Hutvágner Kamilla gyermekpszichológus, családterapeuta –


Márton-harang 2017., 5. évfolyam, 49. szám

Ti pedig így imádkozzatok! – A „Miatyánk” imádságunk sarokköve – Ember, emlékezz! Nagyböjt kezdődik – Ne mondd, hogy Mi Atyánk! – Tanárok és diákok /2. folytatás – Szent Balázs áldását kérték az óvodások – Szeretnék valakihez tartozni,
akinek fontos hozzám tartoznia – Házunk táján történt – A négy bencés plébánia pénztárkönyvi jelentése / 2016 – A veszprémvarsányi Szent Adalbert Plébániatemplom rendezési terve – Mi lesz még?


Márton-harang 2017., 5. évfolyam, 48. szám

A legboldogabb ember a Szovjetunióban. Portré Placid atyáról – Horvát Gáborné: Elhozták otthonomba a csodát – Nem vagyok gyerekgyáros. Interjú Lakatos Zsolt bankvezérrel – Hutvágner Kamilla: Találkozik a nő és férfi – Interjú Beer Miklós váci püspökkel – Horváthné Volf Mónika: Számadás Veszprémvarsányból – Sághi Éva Számadás Láziból – Ádventi kreatív műhely a plébániákon – Pasztorális terv 2017 – Programjaink – Tábor, zarándoklat, kirándulás


Kérjük, olvassa és ajánlja!