Levendulás illatpárna

Papkeri termékek Banner_egysoros_Illatszív
IMG_1462Megrendelem Illatpárna

A termék tulajdonságai

Kiszerelés Vászonzsákba varrva, csipkedíszítéssel, változatos csomagolásban
Térfogat kb. 30 gramm
Tartalma 100%-ban levendulavirág
Előállítás szárítással és válogatással
Alapanyag francia fajta levendulacserje virágzata
Ára 900,- Ft/db. vagy 3 EUR
Alkalmazás fogyasztásra nem, kizárólag illatosításra alkalmas
Felhasználható korlátlan ideig, (az illatanyag eltávozásáig)
Tájékoztató magyar, német, angol

Vásárlási tájékoztató

Amennyiben termékünk elnyerte az Ön tetszését és szívesen kipróbálná jótékony hatását, vagy szívesen meglepné szerettét egy levendulával töltött illatpárnával, kérjük, hogy alábbi e-mail-en keresztül küldje el megrendelését vagy hívja munkatársunkat. Kérését postai utánvétellel, vagy banki átutalást követően tudjuk teljesíteni. Kérjük, megrendelésében adja meg nevét, pontos címét, telefonszámát, hogy értesíteni tudjuk Önt megrendelésének kézhezvételéről. Ne feledje megrendelésében a darabszámot feltüntetni. Igyekszünk a kedvében járni!

Ha erre jár, a terméket személyesen is átveheti a plébánián.

Címünk: Szent Adalbert Plébánia Mutasd a térképen!
8438 Veszprémvarsány, Kossuth u. 51.

Munkatársunk: Horváthné Volf Mónika
Telefonszám: +36 (30) 479 8770

A plébánia bankszámlaszáma: 59300302–10000489
Számlavezető bank: Veszprémvarsány és Vidéke Takarékszövetkezet

Felhasználási javaslat

A kiváló minőségű papkerti levendula otthonunk illatosítására alkalmas növény. Sok helyen előszeretettel helyeznek a szekrénybe is egy-egy illatzsákot, hogy a ruhákat szolidan illatosítsa. Elűzi a molyokat és kellemes közérzetet biztosít. Amikor beleszippant az illatába, az arca is mosolyra derül. Ajándékozzon szív alakú illatpárnát szeretteinek.

Röviden a levendulaszív (levendulazsák) készítéséről

A nyár legforróbb napján learatott levendula egy részét nem visszük a lepárlóba, hanem árnyékos helyre terítjük, hogy kiszáradjon, majd lemorzsoljuk. Az egyházközség önkéntesei ezt követően a leggondosabban tisztítják, szitálják, szárítják és válogatják a zsákba kerülő levendulavirágot. Ennek köszönhető, hogy Ön egy kiváló minőségű terméket vehet a kezébe.

_MG_3763 _MG_3757

Szippantsa be a csodálatos levendula illatát!

Keresse a papkerti logót!

logó_levendulazsák

A papkerti levendulavirágból készült termékeink csomagolására az itt látható logót nyomtatjuk. Ezzel garantáljuk az Ön számára, hogy a termék, amelyet megvásárol, a bencés plébánia kertjéből származó, kiváló minőségű termék.